Luisa Corna, Stefano Giovino ile evlendi: fotoğraflara bakın

GecKalmam

Active member
10 Eylül 2023, 12:23

57 yaşındaki şarkıcı, kendisinden 15 yaş küçük Carabinieri teğmenine evet dedi

Gelin ve damadın kıyafetleri

Luisa Corna, annesi eşliğinde güzel beyaz bir elbiseyle kiliseye girerken, Livorno’nun Tuscania Carabinieri Paraşüt Alayı Destek departmanına liderlik eden 42 yaşındaki yarbay Stefano Giovino resmi üniformayı giydi. 9 yıldır birlikteler ve kendisi ondan 15 yaş küçük. “Onunla tanıştığımda şunu düşündüm: On beş yıl uzun bir süre değil. Ama bu sadece bir düşünceydi. Bu deneyim bana hayatta hiçbir kesinliğin olmadığını anlamamı sağladı ve o benim oldu. Onun varlığı çok ilgi çekici ve etkileyiciydi. o yaş her gün arka planda kalıyordu” Corna “Corriere della Sera”ya söyledi.

Evet 9 Eylül’de

Luisa Corna ve Stefano Giovino, 9 Eylül Cumartesi sabahı Brescia bölgesindeki Palazzolo sull’Oglio’daki Lourdes Meryem Ana Tapınağı’nda aşk yemini ettiler. Corna, Corsera’ya “Kilisede yer olduğu için seçilen rastgele bir tarih” dedi. Acele ettik, katılım son dakikaya kaldı”.

Palazzolo’da doğan bir aşk

Luisa Corna ve Stefano Giovino dokuz yıl önce Kızıl Haç’ın 100. yıldönümüne yönelik bir etkinlikte Palazzolo sull’Oglio’da buluştu. Brindisi’de yaşamadan önce Corna, “Artık çok sevdiğim güzel bir şehir olan Livorno’da yaşıyoruz” dedi. İyi bir Yay burcu olarak, ev taşıma dışında hareket etmeyi ve hareket etmeyi seviyorum.”

“Stefano bir ailedir”

Luisa Corna, 13 ve 15 yaşlarında iki gencin babası olan Stefano Giovino’ya delicesine aşık. “Stefano hemen benim ailem oldu ve büyüdüğünü görmekten mutluluk duyduğum bu iki çocuğun varlığı ilişkinin güçlenmesine yardımcı oldu. Anneleri var elbette, ama bir referans noktası olabilmek benim için güzeldi… – şarkıcıya güven verdi – Bu çocukların gelişi hayatımı doldurdu, boşluğu hissetmememi sağladılar bir analık”.

İlgili