“Manila Nazzaro ilk ve son düşüncemdir”

GecKalmam

Active member
Stefano Oradei’nin kız arkadaşı Manila Nazzaro hakkındaki sözleri

Stefano Oradei “Manila Nazzaro ile bir rüyayı yaşıyorum” dedi. “Bazı etkinliklerde tanıştık, daha sonra kendisiyle radyoda yaptığım bir röportaj sırasında tanıştık. İş için konuştuğumuz birkaç aydan sonra o bir taşınma işiyle uğraşıyordu, bir tanıdık olarak ona yardım ettim ve her şey gerçekleşti. böyle, kendiliğinden” diyerek aşk hikayelerinin başlangıcını anlattı. “Birbirini hemen seven iki saf ruh gibi bulduk kendimizi” dedi.

Manila Nazzaro ve eski erkek arkadaşı Lorenzo Amoruso ile olan hikaye

Manila Nazzaro’nun Stefano Oradei ile tanışmadan önce Lorenzo Amoruso ile uzun bir ilişkisi vardı. Görünüşe göre ikisi arasında sonsuza kadar sürecek bir ilişki vardı, sonra ilişki çatladı ve son geldi. Eski futbolcu, sunucuyu kendisine karşı ikiyüzlü bir tavır sergilemekle, henüz birlikteyken yeni bir ilişkiye başlamakla suçlayarak sert eleştirilerden kaçınmadı. Eski İtalya Güzeli, eski sevgilisinin sözlerini sahte haber olarak damgalayarak kendini savundu ve “Verissimo”ya altta yatan sorunların çok farklı olduğunu açıkladı: “Sonunda kavga etti, kendimi aşağılanmış ve kırgın hissettim”.

Instagram’a nefret dolu saldırılar

Manila Nazzaro, Stefano Oradei ile olan aşk hikayesini savunmak için Instagram’a müdahale etmek zorunda kaldı. Yeni bir aşka kapıldığı için kendisine saldıran nefretçilere, eski İtalya Güzeli şu cevabı verdi: “Bana bir dakika ayırdığınız için, bu kadar anlamsız kötülük karşısında beni yalnız ve yanlış hissettirmediğiniz için hepinize teşekkür ederim. üzerime yağmur yağdı çünkü ben sadece mutlu olmayı seçtim.”

Stefano Oradei kimdir, yaşı ve ne iş yaptığı

Stefano Oradei profesyonel bir dansçı, koreograf ve dans öğretmenidir. Yeni yetenekler yetiştirdiği Stefano Oradei Dans Akademisi’ni kurmadan önce “Yıldızlarla Dans Etme” sayesinde ün kazandı. Yakın zamanda 40 yaşına girdi ve bu özel anı kutlamak için birçok arkadaşıyla birlikte bir parti düzenledi. Manila Nazzaro da, yeni erkek arkadaşının doğum gününü özel kılmak için oğulları Francesco Pio ve (eski İtalya Güzeli’nin Francesco Cozza ile birlikte olduğu) Nicola ile birlikte oradaydı.

Manila Nazzaro kimdir ve hangi yılda Miss İtalya seçilmiştir?

Manila Nazzaro, İtalyan televizyon sunucusu ve modelidir. 1999’da Miss İtalya seçildi ve yarışmanın elli birinci kazananı oldu. Güzellik unvanının ardından çeşitli televizyon ve radyo programlarına katılarak eğlence dünyasında kariyerine başladı.