Martina Colombari 48 yaşına giriyor, Porto Cervo’da pasta

GecKalmam

Active member
O zamanlar on altı yaşında olan Martina Colombari’nin İtalya kraliçesi tacını takmasının üzerinden 32 yıl geçti, ancak bugün 48 mumu söndüren model, her zaman formda, güneş kadar güzel, kaslı ve yontulmuş bir vücut ve yatıştırıcı bir gülümsemeyle. Sardunya’da parti ve pasta için büyüleyici uzun bir elbise giyer. Billy Costacurta ile evli olan Colombari, yakın zamanda bir realite şovuna katıldığı Aşil’in annesidir.

asi bir oğul

Diletta Leotta’nın annelere adanmış podcast’indeki Martina Colombari, oğlu Achille Costacurta’nın kendisine sık sık zor zamanlar geçiren asi bir çocuk olduğunu anlatmasından bahsetti. Colombari, “İki tokat aldı, hatta ikiden fazla. Benden, babasından … tarihi ifadesi her zaman şöyle oldu: ‘Hayır, anne düşündüğün gibi değil'” dedi Colombari, oğlunun “bir nottan sonra” , okuldan atıldıktan sonra, bir şakadan sonra, basketbol soyunma odasındaki tuvalette patlayan havai fişekten sonra… Her zaman kendi versiyonu vardı, ne yazık ki asla gerçekle örtüşmedi”. “Billy, ona çok yakın olduğum için beni suçluyor – eski İtalya Güzeli devam etti. Bazen ben arkadaşıyım, bazen daha sert olan, ama sihirli değneğim yok. Çok sık zorluk çekiyorum, bazen bizde de oluyor. ebeveynliği destekleyen bu kişiye döndüm. Ailenizi yönetmekte sorun yaşıyorsanız neden yardım istemiyorsunuz? Bu büyük bir zeka biçimidir.”

Aşil ve polise yumruk

Nisan ayında, Martina Colombari ve Billy Costacurta’nın oğlu, Achille Costacurta ile bir taksi şoförü arasındaki tartışmayı yatıştırmak için müdahale eden bir polise yumruk attığı için haber sayfalarında yer aldı. Colombari, Achille’in bariz bir kafa karışıklığı içinde şiddetli bir hareket yaptığı ve soruşturulduğu olaya atıfta bulunarak, “Bir süre her şeyin kendisine bağlı olduğunu düşündü, bu nedenle kurallara ve otoriteye saygı duymanın zor olduğunu düşündü” dedi. bir kamu görevlisine karşı direniş ve şiddet nedeniyle. Daha sonra sosyal medya üzerinden özür diledi.

Billy ile düğün ve Tomba ile geçmiş

Martina Colombari ve Billy Costacurta 2004 yılında evlendiler. Şubat ayında birlikte 27. yıllarını kutladılar ve eski güzellik kraliçesi, bir çift olarak uzun ömürlü olmasının sırrını açıkladı: “Yaklaşın ve suç ortağı olun… Ayrılırsak siyah beyaz olabiliriz ama hadi barışalım.” gri birlikte”. Ara sıra meydana gelen şakacı ağız dalaşları bile onları yalnızca pekiştirir. Model, futbolcuyla evlenmeden önce kayak şampiyonu Alberto Tomba ile nişanlanmıştı.