Melissa Satta tam futbolda, Maddox için partiyi izle

GecKalmam

Active member
20 Nisan 2023, 10:41

Eski doku eleştirilere gülerek partiyi oğlu için değerlendiriyor

Küçük Maddox’un doğum günü vesilesiyle Melissa Satta’nın “Mutlu yıllar hayatımın aşkı” ithafıydı. Eski mendil pastasının ardından çocuk, arkadaşlarıyla birlikte özel bir parti ile kutladı. Oğlu için kurulan mini stadyumun tüm detaylarını içeren görüntüleri yayınlayarak “Gerçekten bir rüya partisi” yazdı.

Yeter tartışma!

Melissa Satta, Maddox’uyla sosyal tartışmaları ve nefret edenlerin kötü yorumlarını geride bırakarak kutlama gününün tadını çıkarıyor. Yeni erkek arkadaşı Matteo Berrettini ile açığa çıktığından beri, eski mendil tenisçinin dikkatini dağıtmakla suçlanıyor. Derhal, aşkın kesinlikle dikkatini dağıtmadığını, ancak yeterli olmadığını söyleyerek yanıt verdi. Eleştirilerin hedefi olan Satta, “Aşk hikayem için zorbalık ve cinsiyetçiliğin kurbanıyım, bu kadar yeter.”

Maddox, Berrettini’ye tezahürat yaparken

Montecarlo’da sakatlıktan önceki son maç, Matteo Berrettini için güzel bir zaferdi. Melissa Satta, tenisçiye tezahürat yapmak için Maddox ile sahadaydı. Kariyerinin bu zor anında onu cesaretlendirdi ve cesaretlendirdi. Şimdi birlikte yeni bir başlangıçla karşı karşıya kalacaklar. “Sonunda seviyemi buluyor ve olmak istediğim yere geri dönüyordum… bu zor. Monte Carlo’daki maçımı oynayamayacağımı duyurmaktan dolayı çok üzgünüm – Berrettini’nin altı gün önceki son gönderisini okuyor – İç eğik kasımda ikinci derece yırtık var. Desteğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok şey ifade ediyor ve bu zor zamanlardan geçmemi sağlayan şey bu.”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili