Michelle Hunziker, işte yeni erkek arkadaşıyla ilk fotoğrafları

GecKalmam

Active member
Michelle Hunziker’in evinin altındaki fotoğraflar

Michelle Hunziker ve Alessandro Carollo’nun ilk fotoğrafları, Checco Zalone’nin Assago Forum’daki gösterisine katılmak üzere arabadan inerken onları birlikte gösteriyor. 46 yaşındaki sunucu, Roma ile Milano arasında çalışan 41 yaşındaki osteopatiyi yanına aldı. Yanlarında bir de arkadaş var. Ancak akşamın sonunda, Alfonso Signorini’nin yönettiği haftalık derginin gazete bayisi sayısındaki görsellerde de görüldüğü gibi, onları İsviçreli şov kızının apartman garajına bırakan sürücüyle birlikte tek başlarına ortadan kaybolurlar. Michelle, Carollo’ya yaklaşmadan önce etrafına bakar ve paparazzi onları ölümsüzleştirir. Görünüşe göre hikaye bir süredir devam ediyor ancak çift her zaman mahremiyetlerini korumaya ve flaşlara yakalanmamaya dikkat etti.

Michelle Hunziker’in son haberleri tamamen mutlulukla ilgili

Michelle Hunziker, sağlık ürünlerinin reklamını yaptığı uzun sosyal hikayesinde “Mutluyum, mutluyum ve herkesin benim gibi mutlu olmasını isterim” diyor. Ayrıca sonuçta mutluluk bir yaşam tarzı seçimidir”. Sunucu, huzur hali arayışının basit olmadığını itiraf ediyor: “Gündelik yaşamın sorunları var ama sorunların ve zorlukların basit yönetim olduğunu öğrendim ve anladım. Bunları sanki çözülmesi gereken işlermiş gibi gündeme koymaya karar verdim, artık içime girmesine izin vermiyorum – videosunda takipçilerine söylüyor – Ayrıca sağlık olduğu sürece (retorik bir şey gibi görünüyor), ama sevdiğiniz insanlar iyi olduğu sürece, siz de iyi olduğunuz sürece, her şey yolundadır. İşler çözülür ve işte o zaman kendinize biraz yer ayıracağınız an gelir, kendinizi şımarttığınız küçük ama önemli anlar, bir şeyler yapın. Herkes bunu kendi yöntemiyle yapar. Kendimizi gerçekten sevmeyi öğrendiğimizde mıknatıs haline geliriz çünkü otomatik olarak başkalarını sevmeyi öğreniriz ve herkes sadece bizimle birlikte olmak ister.”

Michelle Hunziker geçen yaz kiminle çıkıyordu? Michelle Hunziker’in Alessandro Carollo ile olan hikayesi, Giovanni Angiolini ile olan ilişkisinden yaklaşık bir yıl sonra başlıyor. Sardunyalı ortopedi doktorunun sunucuyla dağılmadan önce birkaç ay boyunca ilişkisi vardı. Kocası Tomaso Trussardi’den neredeyse iki yıldır ayrı olan ve daha önce Eros Ramazzotti’nin karısı olan Michelle, o zamandan bu yana, Mart ayında doğan yeğeni Cesare Augusto dışında artık yanında bir erkekle görülmemişti. kızı Aurora Ramazzotti’nin Goffredo Cerza ile olan aşkına.

Alessandro Carollo kimdir ve Michelle Hunziker’in yeni ortağı ne iş yapıyor?

Michelle Hunziker’in yeni ortağı Alessandro Carollo, VIP ortamında en iyi bilinen osteopatlardan biridir. Avrupa Osteopati Akademisi ve Osteopati Enstitüsü’nün kurucusu ve öğretmenidir. Carollo, Roma Sapienza Üniversitesi Spor Bilimleri bölümünden mezun oldu ve stüdyosunda birçok ünlü insanı ağırlıyor. Paola Barale, Elisabetta Canalis, Renato Zero, Fabrizio Corona, Belen Rodriguez’in editörlüğünü yaptı; Gessica Notaro ise onun tarihi bir arkadaşıdır. Söylentilere göre Elisabetta Gregoraci (hiçbir zaman onaylamadı) ve Paola Barale gibi ünlülerle flört ettiği anlaşılıyor.

Michelle Hunziker Carollo ile motosiklette

– Michelle Hunziker ile bir bağlantı olduğuna dair ilk sosyal ipuçları, birkaç gün önce, Romalı osteopatinin sahip olduğu büyük hacimli bir motosiklette bir fotoğraf yayınladığında ortaya çıktı. İnternette Alessandro Carollo ile devam eden bir irtibat olduğu konuşuldu ve daha sonra sunucunun evinin altındaki haftalık “Chi” dergisinin görüntüleri de bunu doğruladı.