Michelle Hunziker, Sole ve Ineke’nin çifte doğum gününü kutluyor

GecKalmam

Active member
10 Ekim 2023 10:23

Sunucu, kızının 10., annesinin 80. yaş günü için sürprizler düzenliyor

Michelle Hunziker’in sabahı, Tomaso Trussardi’nin ilk çocuğu olan kızı Sole Trussardi’ye ithaf edilen iki güzel çörek ve mumlarla başlıyor. TV sunucusu, küçük kızı için hazırladığı çikolatalı çörekleri kahvaltı için doğrudan odaya getiriyor ve 10 rakamı üflüyor. Kısa bir süre sonra Sole ve 8 yaşındaki Celeste okula eşlik ettikten sonra Michelle annesinin yanına gider. Kardeşi Harold ile birlikte dahili telefonu çalar ve ikisi, 80 yaşına giren Ineke için en iyi dileklerini söyler.

Kızlarıyla birlikte olmayı seviyor

Michelle Hunziker çok tatlı bir anne ve boş zamanlarını üç kızı Aurora Ramazzotti, Sole ve Celeste Trussardi ile paylaşmayı seviyor. “Kızlarımla birlikte bisiklete binmek, tüm aileyle öğle yemeği yemek, lezzetli brunchlar gibi aktiviteler düzenlemeyi seviyorum. Ve pijama günlerimizi seviyorum: Hava kötü olduğunda pijamalarımızı giyip film izliyoruz,” diye itiraf etti Hunziker yakın tarihli bir röportajda.

Michelle asi büyükanne

Sadece çok tatlı bir anne değil, Michelle Hunziker aynı zamanda enerjik ve hatta biraz asi, şefkatli, genç bir büyükanne. Son zamanlarda Verissimo’da röportaj yapan TV sunucusu, kızlarıyla güzel bir ilişkisi olduğunu itiraf etti. Siz ve Aurora Ramazzotti hamilelik sırasında daha da çok bağlandınız ve Cesare’nin doğumuyla ilişkileri eskisinden daha da güçlendi. “Aurora Ramazzotti’nin Cesare’ye dayatmak istediği kuralları sık sık ihlal ettiğimi itiraf etmeliyim ama diğer yandan üç kız çocuğu büyüttüm, bunu nasıl yapacağımı biliyorum. Bebek uyurken bu beyaz sesleri (yağmurun düşmesi vb.) çalmamı istiyor ama ben asla yapmıyorum. Bu küçük canlıların beyinlerini dinlendirmemiz gerekiyor. Sonra gece yarısı, onu uyandırmadan şişeyi ona vermemi istedi, ama onun gazını çıkarmak zorunda kalıyorum ve sonunda saat 1.30’a kadar birlikte kalıyoruz,” diye itiraf etti Michelle.

10 Ekim’de Trussardi ile evlendi.

10 Ekim 2014’te Michelle Hunziker, Nisan ayında 40. yılını kutlayan Tomaso Trussardi ile evlendi. TV sunucusu ve moda sektörünün girişimcisi, yedisi evli olmak üzere on yıldır birlikteydi ancak küçük kızları Sole ve Celeste’nin büyüme yoluna sevgi ve dostlukla devam etme sözü vererek Ocak 2022’de ayrıldılar.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili