Natalia Paragoni, doğum yaklaşıyor: "kendimi fena halde kızdırıyorum"

GecKalmam

Active member
“Korkuyorum. Çok kez doğum yaptığımı hayal ediyorum, haddimi aştım ve sabırsızlanıyorum. Bir yandan da zamanın gelmesini istemiyorum, hissetmekten korkuyorum. çok fazla acı çekiyorum ya da tepkilerimi kontrol edemiyorum, kötü ya da kötü şeyler söylüyorum. Andrea’nın sabrı var ama” diye itiraf etti Natalia Paragoni. Yakında ilk kez anne olacak ve işin içinde pek çok duygu var. Bebeğe ismini çoktan seçmiş ama doğana kadar bunu açıklamak istemiyor: “Fikrini her zaman değiştirebilirsin” diyor. Bu nedenle takipçileri onu “enginar” olarak tanıyor.

Hamileliğin duyurulması Natalia Paragoni, Ocak ayında hamile olduğunu ortaya çıkardı ve Andrea Zelletta ile zar zor görünen karnını gösterdiği bazı fotoğraflar yayınladı. Birkaç hafta sonra da gebelik testinin pozitif çıktığını ve haberini gördüğü anın videosunu partneriyle paylaştı. “Bütün bunlar aranıyordu ve aranıyordu” diyerek yükselen virajların görüntülerini takipçilerine gösterdi. Ancak kızınınkini de gösterecek mi, henüz bilmiyor: “Bunun hakkında çok konuştuk” diyor ama karar vermediğinin bilinmesini de sağlıyor.

Natalia ve Andrea arasındaki aşk hikayesi Natalia ve Andrea, 2019’da “Erkekler ve Kadınlar” da bir araya geldi, o tronista ve o başka birinden talip oldu. Başlangıçta Ivan Gonzales ile ilgileniyordu ama bunda kaderin de parmağı vardı ve Andrea ile el ele gitti. “Big Brother Vip” e katıldı ve sık sık onu evinde ziyaret etti. Birlikte çok mutlular ve sosyal medyada çok seviliyorlar ve enginarlarına sarılmak için sabırsızlanıyorlar.