Natasha Stefanenko, Luca Sabbioni ile 30. yaş günü için gemi yolculuğunda

GecKalmam

Active member
22 Temmuz 2023, 11:23

İlk günkü gibi aşıklar, Ege Denizi’nde bir tekne gezisinin tadını çıkarıyorlar ve en güzel anları sosyal medyada paylaşıyorlar.

Natasha Stefanenko, Luca Sabbioni ile gemi yolculuğunun ilk karelerini sosyal medyada paylaşarak “‘Balayımızın’ başlangıcı” diye yazıyor. Mikonos ve Santorini ziyaretleri, günbatımında romantik kadeh kaldırmalar ve gemide yıldızlı akşam yemekleri arasında unutulmaz bir çiftin yolculuğu yaşanıyor. 30 yıllık bir aşkı kutlarlar ve bunu yapmanın daha tatlı bir yolunu bulamazlar.

Aşk hikayesi

Natasha Stefanenko ve Luca Sabbioni 1993 yılında tanıştılar. İkisi de modeldi ama bugün ayakkabı sektöründe girişimci. İki yıl sonra evlendiler ve 2000 yılında kızları Sasha doğdu. O anda tek gerçek krizi yaşadılar: “Aklımı kaçırmıştım, seks hakkında bilmek istemiyordum, sadece küçük kızımı umursuyordum”, dedi Corriere della Sera’ya. “Kırılırsa, tamir edilmeli, atılmamalı” diye ekledi.

Bahse göre birlikte

Natasha Stefanenko ile Luca Sabbioni arasındaki aşk bir iddiadan doğdu: “Beni 48 saat içinde yatağa götürürdü. Onun da önyargısı vardı: Rus ama ciddi, bu mümkün değildi. İddiayı kaybetti ama aramızda gerçekten bir şey olmadan önce bana itiraf etmekte iyiydi. Bana pizza üzerine bahse girdiğini söyledi ama sonra beni mayoyla görünce köpüklü şarap ekledi. İddiayı kazansaydı ve ben öğrenseydim, derdim. güle güle”, modeli ortaya çıkardı. 1993 yılıydı, 30 yıl geçti ve hala birlikte rüya gibi bir yolculuğun tadını çıkarıyorlar.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili