Neymar ihanet anlaşmasını ihlal etti: kız arkadaşından özür diledi

GecKalmam

Active member
“Bunu ikiniz ve aileniz için yapıyorum. Haksız olanı haklı çıkarın. Gerek yoktu. Ama benim hayatımızda sana ihtiyacım var. Ne kadar savunmasız olduğunu, tüm bunlardan ne kadar acı çektiğini ve ne kadar olmak istediğini gördüm. yanımda.” Ve ben senin yanındayım. Bir hata yaptım. Seninle bir hata yaptım. Sahada ve saha dışında her gün hata yaptığımı söylemeye cüret ediyorum. Neymar, Bruna Biancardi’ye yazdığı uzun bir sosyal paylaşımda, “Ama kişisel hayatımdaki hatalarımı evde, ailem ve arkadaşlarımla özelimde düzeltirim” diye yazıyor.

Ondan onu bırakmamasını ister.

“Bütün bunlar hayatımdaki en özel insanlardan birini etkiledi. Yanımda izlemeyi hayal ettiğim kadın, çocuğumun annesi. Onun ailesini yani bugün benim ailemi etkiledi. Onun samimiyetine öyle özel bir şekilde ulaştı ki. Annelik olan an” diye ekledi Neymar. Ve sözlerini şöyle bitirdi: “Hatalarım için, gereksiz teşhirim için beni affetmenizi istedim, ancak bunu herkesin önünde söylemek zorunda hissediyorum. sensiz üstesinden gelebilir miyiz bilmiyorum ama emin ol bugün denemek istiyorum. amacımız galip gelecek, çocuğumuza olan sevgimiz kazanacak, birbirimize olan sevgimiz bizi güçlendirecek. her zaman biz. Seni seviyorum.”

İhlal edilen anlaşma

Neymar ve Bruna Biancardi arasındaki anlaşma basit ve netti. Futbolcunun, bazı kurallara uyması koşuluyla çiftin dışında cinsel ilişkiye girmesine izin verildi: diğer partneri dudaktan öpmesine izin verilmedi, fahişelerle ilişki kuramadı, önlem aldığından ve yaptığından emin olması gerekiyordu. her şey sağduyu ile. Ancak bu son maddeye saygı gösterilmedi: kaçışı kamuoyu tarafından öğrenildi ve bu nedenle bir özür gerekliydi. Hamile model anlaşılır bir şekilde medyanın maruz kalmasından hoşlanmadı ve öfkeye kapıldı: PSG saldırganının kendine kül serpip düzeltmeye çalışması gerekiyor.

Neymar’ın Flörtleri

Neymar’ın pişmanlık duymayan bir Latin aşığı olduğu iyi biliniyordu ve belki de bu yüzden Bruna Biancardi onun kaçışlarını tamamen engellemek yerine düzenlemeyi tercih etti. Ayrıca futbolcunun uzun aşk hikayesi de Bruna Markizine ilişki yüzünden bitti Larissa Oliveira. Saldırganın Natalia Barùlich, Emilia Mernes ve Gabily ile gerçek veya varsayılan flörtleri vardı ve ayrıca Clare Nasti. Ama hiçbiri Bruna Biancardi kadar özel değildi.