Neymar ve Bruna Biancardi’nin ihanetinin ardından cinsiyetleri açıklandı

GecKalmam

Active member
26 Haziran 2023 11:40

Futbolcunun özür dilemesi üzerine çift, yolda kız mı erkek mi olduğunu öğrenmek için beklerken eskisinden daha mutlu.

Neymar ve Bruna Biancardi’nin yakında bir kız çocuğu olacağını ortaya çıkaran mekanizmayı harekete geçiren bizzat Davi Lucca’ydı. Bir düğmeye bastı ve üçlünün arkasında iki pembe duman bulutu bebeğin cinsiyetini duyurdu, ardından kucaklaşan çiftin üzerine aynı renkten bir konfeti sağanağı düştü. Üçü de beyazlar içindeydi, baba ve oğul uyumlu takımlar, spor ayakkabılar ve tişörtler giymişti ve model, bebek göbeğini saran baştan çıkarıcı ışıltılı bir elbise giymişti. Futbolcu onun için çıldırıyor gibi görünüyor ve sosyal videosunda birkaç kez karnını öpüyor.

halktan özür

Neymar, sosyal medyada Bruna Biancardi’den özür dileyerek hemen gizlenmeye çalıştı. Ortağına ithaf ettiği uzun bir yazıda, “Özel bir mesele halka açıldıysa, af talebi halka açık olmalıdır” diye yazdı. “Sensiz kendimi hayal edemiyorum. Başarabilir miyiz bilmiyorum ama emin olun bugün denemek istiyorum. Amacımız galip gelecek, çocuğumuza olan sevgimiz kazanacak, birbirimize olan sevgimiz kazanacak.” bizi güçlendirecek. Daima biz. Seni seviyorum” mesajını da okudu. Cinsiyet açıklama partisinde, fırtına geçmiş gibi görünüyor ve çift ayın üzerinde, pembe bir bulutun üzerinde.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili