Nina Moric, Fabrizio Corona’ya yanıt verdi: Kötüler gurur duyuyor

GecKalmam

Active member
27 Eylül 2023 10:49

Model ve eski kocası 23 Kasım’da mahkemeye çıkacak: Onu kendisinden para çalmakla suçluyor

Nina Moric, Instagram’da Fabrizio Corona’nın suçlamalarına aynı şekilde yanıt vererek şöyle yanıt verdi: “Gerçekten kötü insanlar sadece başkalarına zarar vermezler. Hatta sebep oldukları acıdan gurur duyarlar ve sonra kurbanlarını suçlamaya çalışırlar. Kendini gösteren bir aptala asla zarar gelmez.” seyirci önünde çünkü onun kapasitesi hissetme kapasitesi değil”.

Corona’ya atıf

Nina Moric, Fabrizio Corona’ya atıfta bulunarak daha sonra kaldırılan başka hikayeler de yayınladı: “Bir kuş canlıyken karınca yer. Kuş öldüğünde karıncalar onu yerler. Bir ağaçtan bir milyon kibrit yapılabilir ama bir milyon ağacı yakmaya bir kibrit yeter. Koşullar her an değişebilir. Kimseyi değersizleştirmeyin, incitmeyin, bugün güçlü olabilirsiniz ama zaman sizden daha güçlüdür.”

Corona’nın sert sözleri

Birkaç günlüğüne resmi olarak özgür olan Francesca Fagnani’nin televizyon konuğu Fabrizio Corona, Nina Moric’e, anne ve anne arasındaki yabancılaşmaya atıfta bulunarak “Artık bu konuda hiçbir şey yapamazsın çünkü o artık onun yanında olmayacak” demişti. oğul. Ağustos ayında Costa Smeralda’da 21. yılını kutlayan Carlos Maria Corona, Nina’nın açık yarası. Model, bir süre önce çocuğa karşı büyük bir sevgi duyduğunu ancak ne yazık ki aralarında büyük bir mesafe oluştuğunu söylemişti. “Artık bir ailem yok. Oğlum bir aile değil; o benim bir parçam, biz ayın iki yarısıyız, o içimde. Ama onu uzun zamandır görmüyorum.”

Nina Moric ve sağlık sorunları

Nina Moric, son aylarda dejeneratif meme enfeksiyonu nedeniyle ameliyat olmak zorunda kaldığı sağlık sorunları başta olmak üzere pek çok sorunla karşı karşıya kaldı. “Risk aldım, 20 gün hastanede yattım. Göğüslerimi ve protezimi çıkardılar” dedi. Sonra kendini çok yalnız hissetti. “Herkes beni terk etti. Suçu başkalarına atmıyorum. Parmakla işaret etmiyorum. Ama neredeyse beş yıldır birincil sevgilerimi yaşamadım. Ebeveynler, kız kardeşler, aile” dedi sosyal medyada.

23 Kasım’da mahkemede

Nina Moric’in sorunları burada bitmiyor. Fabrizio Corona, bir buçuk yıl önce eski karısını kendisinden 50 bin euro çalmakla suçlamıştı. İki ay sonra ilk duruşma yapılacak. Model sosyal medyada şunları yazdı: “Şimdi bana hakkımda üç yıl hapis talebinizi anlatın. Duruşma 23 Kasım’da… Sabırsızlanıyorum. Kötü insanlar her zaman birbirlerini desteklerler. Bu onların temel gücüdür.”

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili
    • Aperatif Videoları

• Ayı pikniğe dalıyor, masaya tırmanıyor ve her şeyi yutuyor

AİLE HAREKETSİZ KALDI

Ayı pikniğe dalıyor, masaya tırmanıyor ve her şeyi yutuyor