“Öncelik çocukları ve aileyi korumaktır”

GecKalmam

Active member
Tgcom24

Chiara Ferragni'nin röportajı Corriere della Sera kısaca aile krizine değiniyor. Etkileyici kişiyle yapılan görüşme, ikili arasında iddia edilen ayrılık haberinin henüz sızmadığı 20 Şubat Salı gününe kadar uzanıyor. O gün alyans hâlâ parmağındaydı.

“Pek çok hafta sonu orada değildi. Diğerlerinde oradaydı” diyor ve “her halükarda o benim kocam” diye ekliyor. “Bence, bazı dışsal kaos durumlarında, diğer şeyleri çiftin içinde tutmak daha iyidir.”

“Medyanın boyunduruğu altında olduğunuzda, size sanki tüm insanlar sizi suçluyormuş gibi geliyor – diye açıklıyor – ancak durumun böyle olmadığını anlamanız için sadece bir anlığına evden çıkmanız yeterli. Başladığımdan beri Tekrar dışarı çıktığımda 'sen suçlusun' diyen biriyle hiç karşılaşmadım, sadece bana şunu söyleyen insanlarla karşılaştım: Bütün bunlar haksızlık, bundan başın dik çıkacaksın.” “Kusursuzum ama başım dik yürüyorum.”

Kırılganlık

Chiara Ferragni ayrıca, ebeveynleri ve kız kardeşiyle birlikte geçirdiği çocukluğundan, “hayallerimden daha büyük bir başarıya” ulaştığının farkındalığına kadar hayatının bir bölümünün izini sürüyor. Ama aynı zamanda tarif etmekte zorlandığı “kırılganlığa” da sahip. “Mücadele ediyorum çünkü – diye bitiriyor – eğer size ne kadar kırılgan hissettiğimi söyleseydim, kendimi daha da zayıf, saldırılara karşı daha savunmasız olarak algılardım”.