Pierfrancesco Favino ve Anna Ferzetti (üstsüz) Formentera’da

GecKalmam

Active member
04 Ekim 2023, 10:40

İki oyuncu için özgürlüğe ve sevgiye adanmış tatil

Pierfrancesco Favino ile 20 yıldır birlikte olan Anna Ferzetti, birkaç hafta önce, “Birlikte olmak, ilişkiyi canlı tutmak için kendimizi adadığımız bir iş, güzel bir iş” dedi. Tutkulu ve yetenekli oyuncular, Formentera’nın sularında coşku ve özgürlüğün tadını çıkarabilecekleri kısa bir tatil yapmayı başardılar (kızları Greta ve Lea onları evde bekliyorlar). Işıklara rağmen üstsüzlüğünü sergiliyor, onu tutuyor ve tutkuyla öpüyor.

Yirmi yıllık bir aşk hikayesi

54 yaşındaki Pierfrancesco Favino ve 40 yaşındaki Anna Ferzetti (80’ler temalı mega bir partiyle kutladılar: videoyu izleyin), 2003’ten beri birlikteler ve 17 yaşında Greta ve 11 yaşında Lea adında iki kızları var. ortak arkadaşlar, o yirmili yaşlarında ve adam 14’ün üzerinde ama yaş farkı hiçbir zaman sorun olmadı. “Onu neden seviyorum? Çünkü sabırlıdır, sevecendir, tatlıdır, duyarlıdır, güzeldir, karşı konulmazdır ve melankoliktir. Gülmekten ölmenizi sağlıyor” Ferzetti bir süre önce verdiği bir röportajda Favino hakkında şunları söylemişti.

Onların sırrı mı?

Anna Ferzetti, “Pierfrancesco Favino en romantik” çiftinde Verissimo’ya şunları söyledi: “Ben kucaklayıcı değilim, aşk ya da sevgilim demeyi sevmiyorum… Sık sık onun ilk hayranı olduğumu söylüyorum, ben Pierfrancesco’yla gurur duyuyorum”. Ama onların sırrı mesafe gibi görünüyor: “Çoğunlukla uzaktayız… Sanırım bu mesafe bir bakıma uzun ilişkilere yardımcı oluyor… Karakter olarak günün 24 saati birlikte yaşayabilir miyim bilmiyorum. ”

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili