Prens William ve Kate Middleton henüz tatilde değiller. Tahtın varisi ve eşi ara vermek için neyi bekliyor?

GecKalmam

Active member
15 Temmuz 2023 10:02

Tahtın varisi ve eşi ara vermek için Wimbledon’ın sonunu bekliyor

Son günlerde Prens William ve Kate Middleton çok çalışıyorlar. Cornwall Dükalığı’ndaki Wistman Wood’u ziyaret ediyorlar. Galler Prensi, geçen yıl Kraliçe Elizabeth’in ölümünün ardından babası Charles’ın tahta geçmesinin ardından mülklerin mülkiyetini aldı. William, çiftin resmi sosyal profilinde senaryodan bazı güzel kareler ve videolar paylaştı.

Wistman Wood muhteşem

Prens William ve Kate Middleton romantiktir ve doğaya bayılırlar. Fotoğraflarının altyazısında, “Cornwall Dükalığı arazisinde herkesin eğlenmesi için gerçekten harika bir doğal alan” yazıyordu. “Önümüzdeki 20 yıl içinde Dükalık, boyutunu ikiye katlayarak, bazı nadir türlere ev sağlayarak ve doğanın gelişmesini teşvik ederek bu eski ormanlık alanı yeniden canlandıracak.”

Ne zaman ayrılacaklar?

Prens William ve Kate Middleton’ın tatillerinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Galler Prensleri genellikle finallere katılıp kazananlara kupa dağıttığı için, çiftin tatil planlarını Wimbledon sonrasına kadar askıya alması muhtemeldir.

Tatillerini nerede geçirecekler?

Prens William ve Kate Middleton’ın yaz tatilinde ne yapacakları henüz bilinmiyor, ancak tatillerini İskoçya’daki evinde geçiren ve ailesini ağırlayan Kraliçe’nin çok sevdiği Balmoral’ı ziyaret etmeleri muhtemel. onu ziyarete geldi Ancak, rezidansın resmi web sitesinin iki hafta daha halka açık kalacağını doğruladığı göz önüne alındığında, İskoçya gezisi daha sonra gerçekleşecek.

İskoçya’nın aşkı

Prens William, St Andrews Üniversitesi’nde okurken İskoçya’da Kate Middleton ile tanıştı. Bu topraklarla olan bağı çok derin ve birkaç yıl önce yaptığı bir konuşmada şöyle dedi: “İskoçya benim en mutlu ama aynı zamanda en üzücü anılarımdan bazılarıyla bağlantılı. Annemin öldüğü söylendiğinde Balmoral’daydım… Ve orada, ardından gelen kederli karanlık günlerde teselli buldum… ve İskoç açık alanlarında. Sonuç olarak, İskoçya ile hissettiğim bağ sonsuza kadar derin olacak”. Kraliçe Elizabeth.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili