“Quentin Kammerman ile yaşamıyorum.” burada çünkü

GecKalmam

Active member
21 Temmuz 2023, 11:16

Hikayelerinin sırrı tam olarak kilometre mesafesinde yatıyor

“Neredeyse sekiz yıldır birlikteyiz ama tutunuyoruz çünkü o Marsilya’da yaşıyor ve gidip geliyor. Myriam Catania haftalık “Oggi”ye, Fransa’da da birlikte yaşamaya çalıştık ama 3 ay dayanabildim. “Elbette günlük hayatı özlüyorum ve çocuğu onunla uzakta büyütmek daha yorucu. Ama bu bizim dengemiz ”diye ekledi Quentin Kammerman’ın Jacques’ın annesi olduktan sonra birlikte iniş çıkışlar yaşadığı ve çift krizlerini aştığı partneri.

Roma mı, Marsilya mı?

Marsilya ile Roma arasında 600 kilometre mesafe var. Birçoğu, ancak Myriam Catania Fransa’da yaşamak istemiyor, Roma ve Sabaudia arasında kalmayı tercih ediyor. Birkaç yıl önce verdiğin bir röportajda Quentin Kammerman hakkında şunları söylemiştin: “Umarım hayret etme aşkı ve birbiriyle tanışmanın adrenalini hep içimizde kalır. Aşıkların gözleri birbirini asla gözden kaçırmaz. İş, Quentin’in Roma’da kalmasını engelliyor. Biz de bu engeli fırsata çevirmeye karar verdik” dedi. Bir süre taşınmıştı ama sonra başkente döndü.

Quentin kimdir?

Myriam Catania’nın ortağı Quentin Kammerman, Fransız bir yayıncıdır. 2016’dan beri birlikte olan ikili, İbiza’da buluştu. “Şans eseri tanıştık. İkimiz de önemli ilişkilerden çıkıyorduk ve hafifliğe, hayata ihtiyacımız vardı. Beni nasıl dinleyeceğini bilen bir adam keşfettim. Ve sonra o hayati, benim gibi. Beni ilk gördüğünde kalbinin durduğunu söylüyor. Benim için aynıydı. Ve midede kelebek gibiydiler, ”dedi aktris bir süre önce.

Eski Luca Argentero

Quentin Kammerman’dan önce Myriam Catania, Luca Argentero ile evlendi. 2009’dan 2016’ya kadar inişler ve çıkışlar arasında ama her zaman flaşın vizöründe bir aşk hikayesi yaşadılar. “O sergiyi beğenmedim çünkü hakkımda bana benzemeyen şeyler okudum -” dedi Catania o zamanları hatırlayarak – Ama bu oyunun bir parçasıydı. Paparazzilere iyi davranmaya çalışıyordum, bana güvenen biriyim ama çok fazla dolandırıldım. Ben böyleyim. Başkalarına karşı nazik olmak, onlara davranışta bulunmadan kalbini açmak bana şans getirir diye düşünüyorum. En kötüsü her zaman kalpleri ezenlerindir.”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili