Roberto Bolle erkek arkadaşı Daniel Lee ile kucaklaşmaları ve öpüşmeleri izliyor

GecKalmam

Active member
28 Eylül 2023 10:25

3 yıldır birlikte olan dansçı ve tasarımcı için Capri’de bir hafta sonu

48 yaşındaki Roberto Bolle ve 37 yaşındaki Daniel Lee, rahatlatıcı bir hafta sonu geçirmek için bir grup arkadaşıyla birlikte sığındıkları Capri’de sevgi dolu patlamalar yaşıyor. Dans yıldızı, heykelsi ve mükemmel vücudunu sergiliyor ve biraz dinlenmenin tadını çıkaran İngiliz tasarımcının parıltısını ve bakışlarını yakalıyor.

Bolle, Piazza Duomo’yu büyüledi

Roberto Bolle, Daniel Lee ile Capri’ye doğru yola çıkmadan önce, birçok dansçının toplandığı Milano’daki Piazza Duomo’da şehir merkezini açık hava prova odasına dönüştüren benzersiz ve muhteşem bir dans dersi verdi (videoyu izleyin). Lee ayrıca profesyonel başarılarını Londra’da bir İngiliz markasıyla olağanüstü bir podyum düzenleyerek kutladı. Bir iş taahhüdü ile diğeri arasında çift, biraz coşkuya nasıl zaman bulacağını biliyor. Sadece Capri’de iki günlük romantik bir kaçamak için bile.

Üç yıldır birlikte

Roberto Bolle ve Daniel Lee üç yıldır çıkıyorlar ancak fotoğrafçıların önünde oldukça çekingen davranıyorlar. “Benim özel hayatım, herkesinki gibi özeldir ve daha fazla söze gerek olduğunu düşünmüyorum – dansçı şöyle demişti – her zaman dansla konuştum ve başka bir şey söylemem ya da kim bilir ne söylemem gerektiğini düşünmüyorum. vahiy”.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili