Samantha De Grenet sosyal medyada üstsüz

GecKalmam

Active member
07 Nisan 2023 11:43

Şov kızı, takipçilerine kıvrımlarını gösterdiği kışkırtıcı bir çekim yapıyor

51 yaşındaki Samantha De Grenet, genellikle sosyal medyada veya çıplak vücudu sergilenirken kışkırtıcı çekimler paylaşmıyor. Ancak kendisine yardım eden doktora teşekkür etmek için kuralın bir istisnasını yapar: gömleğini çıkar, sadece kot pantolonla poz verir. Sırtını pansumanla göstermek için dörtte üçü döndü ama duruşu çıplak göğüslerinin bir kısmını gizlemiyor. Bu, onu yorum ve iltifatlarla doldurarak takipçilerini çıldırtmaya yeter. 2000’lerin başında bazı çıplak takvimlerde rol aldı ve bugün o zamanlar olduğu kıza imrenecek hiçbir şeyi yok.

Samantha De Grenet hastalığı

Birkaç yıl önce Samantha De Grenet meme kanserine karşı bir savaşla karşı karşıya kaldı: “Ailemden saklandım çünkü onlara acı çektirmek istemiyordum. Onlara bana olanları çok hafife aldım. Park”, “Verissimo” da showgirl’e güvenir. “Kanser hakkında konuştuğumuzda, hastalıktan ve görünür olduğu için fiziksel olarak olanlardan bahsediyoruz. Konuşmadığımız şey, açıklaması zor olan psikolojik kısmın tamamıdır” diye ekledi. Sonra da şöyle açıkladı: “Psikolojik açıdan hem değişimi hem de bedenimin eskisinden farklı olduğunu kabul ettim. Sorun değil, kusurumu saklıyorum ve ilerliyorum. Bugün kendime ve gördüklerime bakıyorum. benim için sorun yok.” Kendimle barıştım.”

Luca Barbato ile Aşk

Samantha De Grenet, şu anda 18 yaşında olan tek oğlu Brando’nun olduğu Luca Barbato ile mutlu bir evliliğe sahiptir. İkili ilk kez 2005 yılında evlendi ancak kısa bir süre sonra ayrılık geldi. Aradan geçen yıllar, ancak işe yaradı ve onları bir yakınlaşmaya götürdü ve bu da 2015’te ikinci bir düğün töreniyle sonuçlandı.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili