Serena Rossi ve Davide Devenire’nin sürpriz düğünü

GecKalmam

Active member
Serena Rossi ve Davide Devenire’nin düğünleri tantana olmadan organize edildi, mahremiyet içinde ve birkaç yakın arkadaşla yaşandı. 17 Haziran’da Roma’da bir kilisede evet dediler. Son derece seçkin konuklardan oluşan küçük bir grup, kahkahalar, sarılmalar ve pirinç fırlatma arasında onlarla birlikte kutlama yaptı. Gelin, bileğe kadar uzanan straplez beyaz bir elbiseyle sadeliği korurken, damat mavi takım elbisesini bir t-shirt ve spor ayakkabılarla kombinledi. İkilinin 2016’da sahip olduğu oğlu Diego da hafif bir gömlek ve pantolonla vardı. Dini törenden sonra herkes kutlamak için eve gider.

Serena ve Davide’in hikayesi

Serena Rossi ve Davide Devenire 14 yıldır birlikteler ve 2016’da Diego adında bir oğulları oldu. Düğün olsun ya da olmasın birbirlerine çok aşık olan oyuncu, Venedik Film Festivali’nde vaftiz annesi olarak yaşadığı deneyim vesilesiyle, desteği için kendisine teşekkür etmek için sosyal medyaya tatlı bir ithaf yazısı yazmıştı: “Yol arkadaşı, suç ortağı. , arkadaş, baba ve adam harika. Bu büyülü ve telaşlı günlerde yanımda olduğu için şanslıyım. Çok fazla duygu, çok fazla destek, çok fazla sabır, çok fazla öpücük ve çok fazla kahkaha. Sonsuza kadar.”

Ne kadar beklemek!

Serena Rossi ve Davide Devenire’nin düğünü uzun zaman önceydi ve gelin bile umudunu yitirmişti: “Planlanmadılar ve orada olup olmayacaklarını ve ne zaman olacaklarını merak etmeyi bile bıraktım. Ama şikayet etmiyorum.” : Davide ve ben iyiyiz, bu yüzden mutluyuz,” demişti aktris bir süre önce ve o da şöyle demişti: “İtiraf etmeliyim ki bunu gerçekten düşündük, hatta bir şeyler organize etmeye başladık. Sonra bir dizi iniş çıkışlar nedeniyle bu fikri rafa kaldırdık ve bir daha bu konudan hiç bahsetmedik.” Şimdi, uzun bir aradan sonra, nihayet karı koca olmak için doğru anı bulmuşlar.