Simona Ventura, Giovanni Terzi ile Milano’da öğle yemeğinde: fotoğraflar

GecKalmam

Active member
13 Eylül 2023, 11:29

Neşeli ve aşık TV sunucusu eşiyle birlikte evin önünde

AYRICA OKUYUN: Simona Ventura ve Giovanni Terzi, öpücük yürüyüşü (ve lüks kese)

Kanıtlanmış çift

Simona Ventura ve Giovanni Terzi suç ortağı ve kanıtlanmış bir çifttir. Milano’da dolaşırken tüm kimyalarını gösteriyorlar. Corso Sempione’de açık havada öğle yemeği için duruyorlar ve masada yoğun bir şekilde tartışıyorlar. Daha sonra ellerini sanki boynuna masaj yapıyormuş gibi yavaşça sunum yapan kişinin omuzlarına koyarak koşuyor. Yürüyüş gazetecinin sunucuya kucak açmasıyla devam ediyor. Simona beyaz kot pantolon, siyah tişört, kırmızı spor ayakkabı ve maxi çantayla sportif ama şık; Giovanni ise siyah gömlek, kot pantolon ve spor ayakkabı giyiyor.

5 yıllık aşk

Simona Ventura ve Giovanni Terzi beş yıl önce tanıştılar. Arkadaşlarıyla birlikte bir akşam yemeği sırasında kitabını ona ithaf ederek kitabını hediye etti ve oradan, onları yakında sunağa götürecek güzel bir ilişki başladı. “İlk eşim Lodovico’nun annesi Simona ile tanışmadan bir ay önce öldü. Devasa başarısızlıklardan geldim. Ben bir teetotaler olarak bir şişe şarap içtim. Kendimi kötü hissettim ve şöyle dedim: Umarım uyanmam. Kısa bir süre sonra geldi” dedi Terzi bir röportajda, ilk buluşmalarını hatırlattı. “Sonunda kendimi bir ilişkiden kurtardım, yeniden bekardım ve enkaz kaldı. Tam o sırada geldi,” diye ekledi Ventura.

Düğün 3 kez ertelendi

Simona Ventura ve Giovanni Terzi için portakal çiçekleri üç kez açmaya çalıştı ancak koşullar onları ertelemeye zorladı. “Tarihleri üç kez belirledik. İlki Kovid çıktı. İkincisi, yeni dalga vardı. Geçen yıl savaş” diyen ikili, evet için şimdiden yeni bir randevu belirledi. Ve bu nihayet doğru zaman olmalı. Gün çift için önemli ama yine de çok gizli. Düğün tanıkları Ventura adına Paola Perego ve Terzi adına onun en yakın arkadaşı Marco Di Terlizzi olmalıdır.

Güzel ve geniş bir aile

Simona Ventura ve Giovanni Terzi’nin güzel ve geniş bir ailesi var. Üç çocuğu var: Niccolò, Giacomo ve Caterina. Giovanni’nin iki tane var: Lodovico ve Giulio. “Birlikte yenilmeziz… Bizimki, kimsenin geride bırakılmadığı bir kavimdir; Bizimki bir evden çok daha fazlası, bir komün!” dedi TV sunucusu.

İlgili