Taylor Mega, Abu Dhabi'de bikiniyle seksi pozlar verdi

GecKalmam

Active member
Tgcom24
Taylor Mega Abu Dabi'de seksi

“İlk fotoğraf size karın kaslarımı gösteriyor, son fotoğraf ise saçımın ne kadar uzun olduğunu gösteriyor… ortadakiler…?” Taylor Mega'nın pembe bikinili bazı fotoğraflar yayınladığını yazıyor. Bahsettiğiniz fotoğraflar, tonlanmış ve şekillendirilmiş B tarafınızın vurgulandığı fotoğraflardır. Etkileyici fiziksel formda, deniz kenarında iki mavi parça halinde yürüdüğü, her zamankinden daha seksi başka fotoğraflar da yayınlıyor. Bir arkadaşıyla birlikte harika bir yerde birkaç gün geçirdi, havuz kenarında dinlendi ve öğleden sonraları sahilde takipçilerini de unutmadı.

Taylor Mega, Instagram'daki fotoğraflarda seksi vücudunu gösteriyor

Taylor Mega, çok sayıda eğitimle şekillenen mükemmel bir fiziğe sahip ve bunu sosyal medyada gururla göstermekten çekinmiyor. En sevdiği kıyafetler, antrenman sırasında dar pantolonlardan lüks restoranlarda akşam yemekleri için çok kısa elbiselere, hayal gücüne çok az yer bırakan nefes kesici bikinilere kadar şehvetli kıyafetlerdir. “Eğitimi seviyorum çünkü (bence) taahhütlerinizin sonuçlarını size en çok ve aynı zamanda hızlı bir şekilde gösteren aktivitedir. Sonuçlar hemen görünür ve somuttur. Sağlıkla ilgili uzun vadeli olanlardan bahsetmiyorum bile. ” Geçenlerde sosyal medyada biçimli karın kaslarını sergileyen bir yazı yazdı.

Miami'den Bali'ye kadar en seksi o

Taylor Mega seyahat konusunda tutkulu, ancak evden ayrılmanın kendisini her zaman biraz endişeli hissettirdiğini itiraf etse de: “Saçma olan şu ki, güzel bir yerdeyim ve yine de sürekli anksiyete atakları yaşıyorum”, diye takipçilerine açıkladı. Birkaç ay önce çektiği videoda, seyahat etme korkusu olan odofobiden muzdarip olduğunu itiraf ediyordu. Aynı olayda İtalya'dan uzaklaştıkça kendisini daha kötü hissettiğini de söyledi. “İyi değilim… Dünyanın öbür ucundayım ve üzerime yük oluyor, burada bir şey hissediyorum (göğsünü işaret ediyor, ed.), tuhaf nefes alma…” biraz söylemişti zaman önce. Tatilleri için güneşli yerleri tercih ediyor. Miami'den (burada paparazziler tarafından sıcak pozlarda görüldü), Bali'ye (kumsalda mükemmel vücudunu sergilediği yer) Dubai'den geçerken, her zaman başrolde yer alıyor ve bikinili sosyal çekimler her zaman büyük beğeni topluyor. genellikle baharatlı yorumlara düşkün olan takipçiler tarafından.

AYRICA OKUYUN: Taylor Mega yeni saati gösteriyor, maliyeti fahiş