“Üzerimde buldukları leke iyi huylu”

GecKalmam

Active member
10 Ekim 2023, 11:08

Üç hafta süren ıstırabın ardından son testlerin olumlu sonuçları geldi ve eski Gieffina rahat bir nefes aldı

“Herkese günaydın, kusura bakmayın, ortadan kaybolmadım ama 3 hafta boyunca tam bir ıstırap içinde yaşadım, kaygının tamamen hakim olduğu çok zor bir bekleyiş. Kendimi her zaman pozitif tutarak dikkatimi dağıtmaya çalıştım, ayrıca binlerce şey yaptım. çünkü en kötüsünü düşünmek istemedim, dehşete düştüm” diye söze başlayan Carolina Marconi, sosyal paylaşımında parlayan gözlerinin ve gülümsemesinin takipçilerine verdiği şeyin iyi bir haber olduğunu ilan ettiği bir kare paylaştı.

Yanıt

Carolina Marconi’ye müjdeli haberi erkek arkadaşı Alessandro Tulli verdi: “Dün akşam saat 20.55 sıralarında süpermarketten dönen Ale, gözlerimin içine bakıyor ve Prof Marazzi’nin onu aradığını söylüyor. ‘Söyle o zaman…’ aslında bana hiçbir şey söyleme… hayır hayır… söyle bana, söyle lütfen. Ama alçak sesle… aslında bana her şeyi hızlı ve hızlı bir şekilde anlat.’ Kulaklarımı kapattım, ağlıyordum ve hala cevabı bilmiyordum, nefesim kesiliyordu. ‘Yani? Söyle bana!’ Ale: ‘Hiçbir şeyin yok, iyisin, 9 milimetrelik nokta bir Eski Gieffina, gönderisinde “iyi huylu anjiyom” diye yazdı.

Reaksiyon

“Gözyaşlarına boğuldum, tüm mahallenin duyduğu sevinçten var gücümle bağırdım, hemen ailemi aradım ama sesim titrediğinden konuşamadım ve onlara ‘iyiyim’ dedim. !’. Allah’a şükürler olsun ki, sadece benim değil hepinizin duasını duydu” dedi ve destek için teşekkür etmeden önce konuştu. “Çok mutluyum. Hayat çok güzel” diye sözlerini tamamladı.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili