Uzakta yaşayan oğlu Alena Seredova: “Uyumakta zorlanıyorum”

GecKalmam

Active member
06 Eylül 2023 11:00

Gigi Buffon’un en büyük oğlu futbol oynamak üzere Pisa’ya taşındı

Annenin kaygıları

Alena Seredova, Louis Thomas Buffon’un Torino’dan uzakta yaşamaya başlamasından bu yana endişeli. Heyecanlı hayranlarına neredeyse gözyaşlarına boğulacak kadar “Onu özlüyorum” diye itiraf ediyor. Eski modelin Gigi Buffon’dan dünyaya gelen ilk çocuğu bir süredir Pisa’da yaşıyor. “Bu anın er ya da geç geleceğini biliyordum. Diyelim ki ‘önceden’ ‘şimdi’ diye düşünmüyordum. ‘O zaman’ çok daha ileri gidebilirdi… Zor, zor ve uyumakta zorlanıyorum. Ondan hoşlanmıyorum ama bunu onun için yaptığımı biliyorum. Bunun bir fedakarlık olduğunu biliyorum” diye ekliyor Seredova.

Louis ve Papa Buffon’un ayak sesleri

Alena Seredova’nın en büyük oğlu, tam da kalecinin sahalara veda ettiği yılda babası Gigi Buffon’un futboldaki ayak izlerini takip etmeyi seçti ve Gianluca’nın oynadığı yönetici rolünü tercih etti (Azzurro’daki fotoğraflara bakın). Vialli’yi milli takımda tutmuş, oğlu sahaya çıkmıştı. Takım çalışmasında her zaman harika bir motivasyon kaynağı olan ebeveyninin tavsiyelerine elbette uyacaktır. Alena ikinci evliliğinde Alessandro Nasi ile evlenirken, Buffon da Ilaria D’Amico’ya evet demeye hazırlanıyor. Eski kaleci, yeni partnerinden hiçbir zaman mutsuz olmadığını ve düğünün gelecek yıl yapılacağını söyledi.

İlgili