Valentina Ferragni trajediye yakın: “Öleceğimizi sanıyordum”

GecKalmam

Active member
Valentina Ferragni ve Matteo Napoletano’nun St. Barths’taki tatili bir rüya gibi görünüyordu. İkili, ilişkilerinin herkesin dilinde olduğu ancak resmiyet kazanmadığı ayların ardından, kesin olarak açığa çıkma fırsatını değerlendirmişti. Ancak komik anlar ve romantik pozların yanı sıra ikili bir an da panik yaşadı. Etkileyici, takipçilerine “Yemin ederim açık denizdeyken en kötüsünü düşündüm” dedi ve şu bilgileri verdi: “İki hafta önce oldu, söylemedim çünkü hâlâ asimile etmem gerekiyordu” .

Jet ski gezisi

Valentina Ferragni, “Matteo ve ben St. Barths’taydık ve bir rehber eşliğinde jet ski ile adanın etrafında bir buçuk saatlik tur rezervasyonu yaptık” diye açıklıyor. “Jet skideydik (ben onun arkasındayım)… İlk 10 dakikadan sonra zaten öleceğimi düşünmüştüm, dalgalar çok yüksekti ve düşmemek için ayağa kalkmak zorunda kalıyordunuz”. Kısacası yolculuk zaten kötü başlamıştı ama en kötüsü henüz gelmemişti. Doğru pozisyonu korumak bile yorucu: “Her an suya düşecekmiş gibi hissettim.” Valentina, “Çok güçlü bir fırtına yaklaşıyor ve mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde geri dönmeliyiz” diye devam ediyor. “Ufka bakıyoruz ve hayatımda gördüğüm en siyah gökyüzünü görüyorum” diyor.

Kaza

Gökyüzü kararmıştı, dalgalar çok yüksekti ve yağmur yağıyordu ve jet ski konusunda tecrübesiz olan Valentina Ferragni ve Matteo Napoletano, rehberi takip etmekte zorlanıp geride kalıyor. “Çok güçlü bir dalgaya göğüs geriyoruz ve açık denize düşüyoruz. Sonbaharda kaburgalarımı bisiklete mi yoksa Matteo’ya mı çarptım bilmiyorum ama gerçek şu ki darbeden dolayı nefes alamadım”, diyor etkileyici. Onları kurtarmak için yanlarında bulunan başka bir yürüyüşçü var, rehber ise ancak daha sonra onları kurtarmak için geliyor. Erkek arkadaşının akıllı saatini kaybettiğini, iki kaburga kemiğini kırdığını ve bir bileziği kaybettiğini anlatan Ferragni, “Şans eseri de iyi sonuçlandı ve biz de şanslıydık ama yemin ederim ki açık denizdeyken en kötüsünü düşündüm” diyor .

Mutlu son

Karaya çıktıklarında Valentina Ferragni ve Matteo Napolitano’dan yolculuk masraflarını karşılamaları istendi: “Sorun para almak değil, bu hava koşullarında bizi dışarı çıkarmaya karar veren rehber. Gerçekten en kötüsü olabilirdi. açık deniz “diyor ve itiraf eden etkileyici: “Biraz kavga ettik ama sonunda bedelini ödedik”. Neyse ki o ve Matteo bu talihsiz maceradan sağ salim çıktılar: St Barths’taki tatil planlandığı gibi sona erdi ve Valentina, Milano’da kısa bir pit molasının ardından tüm Ferragnez klanıyla birlikte İbiza’ya doğru yola çıktı.