Valentina Ferragni yeni bir aşka hazır mı? İşte cevapladığı şey

GecKalmam

Active member
Güzel, mutlu ve tatmin olmuş Valentina Ferragni şunları söylüyor: “Kendimi tatmin olmuş hissediyorum, ancak başarmak için kendine her zamankinden daha yüksek hedefler koyan biriyim, bazıları ulaşılabilir, bazıları değil, ama her zaman deniyorum ve her zaman daha fazlasını istiyorum. Aldığım sonuçlardan memnunum.”

Ama o mutlu mu?

Görünüşe göre takipçiler genellikle Valentina Ferragni hakkında bir hüzün perdesi fark ediyor. “Mutlu olmadığımı sana düşündüren ne bilmiyorum ama hayatımın çok güzel bir dönemindeyim… -diye heyecanla cevaplıyor -Kendimi sıfırdan kurarken buldum,tanıyorum giderek kendimi, sınırlarımı, ne yapabilirim, son yıllarda başıma gelen, pek iyi olamadığım birçok şeyle çok daha mutluyum ama şimdi çok mutluyum”.

30 yaşında bebek sahibi olmayı hayal ediyor musun?

Tarihi erkek arkadaşı Luca Vezil’e veda ettikten sonra Valentina Ferragni’ye birkaç flört atfedildi. “Dürüst olmak gerekirse ilerleyen yaşımın baskısını hissetmiyorum, 30 yaşındayım, gelecekte kendi aileme sahip olmak ve sadece Leo, Vitto ve Edo’nun teyzesi olmak değil, zamanı geldiğinde ve doğru zamanda olmak istiyorum. doğru insanla… Şimdilik ne yapıyorsam 360 derece yaşıyorum”.

Artık aşka inanmıyor musun?

Valentina Ferragni sosyal medyada bekar olduğunu gösteriyor ama erkek arkadaşı olduğu dedikoduları dolaşıyor. “Tabii ki aşka inanıyorum, hatta o kadar inanıyorum ki oturma odasında neon yazı ve yatak odasında yatağın üzerinde bir tablo var. Aşka her zaman inanacağım” diye şaka yapıyor.

vücut şekillendirme

Valentina Ferragni, çoğu zaman nefret edenlerin hedefi haline geldi. Instagram’daki influencer, “Vücudum hakkında her zaman çok eleştirildim, hem birkaç kilo fazla hem de az -” diyor Instagram’daki etkileyici – Bu anlardan korkuyordum, ancak yaş, olgunluk ve yanımızdaki insanlar bunu anlamamızı sağlayabilir. Birbirimizi sevmeliyiz, herkes kendine göre güzeldir, kendini sevmeyi öğrendiğinde her şeye sahip olursun.”