Valentina Ferragni’den eski Luca Vezil: Ferragnez’in sırları

GecKalmam

Active member
26 Nisan 2023 10:49

Influencer’ların öncülerinden biri olarak, medya etkisi için bu aileye minnettardır.

Luca Vezil artık sevgilisi değil…

Luca Vezil, 20 ve 21 yaşlarındayken Valentina Ferragni ile sosyal medyayı kullanmaya başladı. Vezil, “Bana her zaman sadece …’in… veya …’nin kız kardeşinin erkek arkadaşı (Chiara Ferragni, ed) ya da … (Fedez, ed) karısının kız kardeşinin erkek arkadaşı olduğumu söyleyenler oldu” diyor. ile Kurye – Chiara sosyal medyayı kullanmaya başladığında Vale ve ben nişanlandık ve onun kim olduğunu gerçekten bilmiyordum”.

Influencer’ların öncüleri Vezil ve Valentina Ferragni

Luca Vezil, kariyerine Valentina Ferragni ile birlikte influencer olarak başladı. Chiara Ferragni’nin kız kardeşine ücret karşılığında bir tişört giymesini ve kendisine sponsor olmasını istemek için ilk yazdıklarında, onu kabul etmesi için zorlayan kişi oydu: “Tişörtü beğendin mi? Evet ise, o zaman yap. Fotoğrafını çekeceğim. Her şey oradan başladı.” Luca üniversitede okudu, pizza dağıttı ve Cenova’da cankurtaran olarak çalıştı ve hafta sonları eğlenmek için Milano’ya gitti.
Vezil ve beklenmedik başarı Luca Vezil, etkileyicilerin dünyasında bu kadar paranın dolaşacağını beklemiyordu. Ardından Valentina Ferragni’nin erkek arkadaşı olması ve en medya odaklı olan Ferragnez ailesinin içinde yer alması ona şans getirdi. Vezil, “Sadece Chiara Ferragni ve Fedez’in düğünü sırasında 300.000 kişi daha beni takip etmeye başladı” diyor.

Influencer olarak çalışmanız ne kadar sürecek?

Luca Vezil dürüst ve ayrıcalıklı bir iş yaptığının farkında ama aynı zamanda sorumluluk da hissediyor. “Artık inanmadığım şeyi desteklemiyorum” diyor. Valentina Ferragni’nin eski sevgilisinin de bazı korkuları var: “Bence Instagram güzel bir balon: yakında takipçilerden çok etkileyiciler olacak. Bir şeylerin ters gittiği açık. Ama bir şey söyleyebilirim: Buraya kadar keyif aldım. Umudum, zevk aldığım bir işi yapmaya devam etmek.”

Valentina Ferragni yine bekar

Geçen sonbaharda Luca Vezil’e veda ettikten sonra, çoğu zaman reddedilen Valentina Ferragni’ye birçok flört atfedildi. Geçen haftalarda Meksika’da bir tatil sırasında Matteo Napoletano ile görüntülenmiş olmalıydı. Ancak çiftin resmi fotoğrafları beklenirken bu ilişkinin bittiğine dair söylentiler geldi. Haftalık “Chi” dergisine göre, ikisi arasındaki aşk hikayesi çoktan suya düşmüştü ve Chiara Ferragni’nin kız kardeşi yine bekar.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili