Vip paparazziler, bahar günlerini ailenizle birlikte geçirin

GecKalmam

Active member
02 Nisan 2023 11:28

Sıcak güneş sizi açık havada olmaya davet ediyor ve Roma ile Milano arasında Filippo Magnini, Luca Argentero, Alessandro Preziosi ve diğer birçok tanınmış yüzle tanışıyorsunuz…

Milano’daki VIP’ler

Nicholas Savino karısı Manuela ile Milano’da paparazziydi, önce Arco della Pace yakınlarındaki bir restoranda bir masada oturuyor ve sonra bir çift olarak yürüyordu. Lombard başkentinin sokaklarında, diğer birçok VIP ile tanışırsınız, örneğin Fabio Cannavaro 1946’da evlenen Daniela ile birlikte merkezin vitrinlerini dolaşan. Çocuklarla parkta var Luca Argentero Ve Christine Marino aktör birkaç esneme sağlarken caddelerde yürümek. için de aynı konum Giorgia Palmas Ve Philip Magnini kızıyla Benimoyunlar arasında serbest bırakıldı.

Roma’da paparazziler

Roma’da bile, VIP’ler güzel yürüyüşlerinin tadını çıkarıyorlar. İskender Değerli ve kızı Elenaile ilişkiden 2006 doğumlu Victoria Puccini. Eleonora Abbagnato gurur duyduğu geniş ailesinin keyfini çıkarıyor: kocası yanında Federico Balzaretti, eski futbolcunun önceki bir ilişkisinden doğan Gabriel ve Julia ile Lucrezia ve Geneva çocukları. Dans yıldızı, “Onlar benim kızlarım değil ama onları ben büyüttüm” dedi.

Bu sırada Amerika’da… – Yurtdışında bile güneş ve aşk arzusu VIP’leri aydınlatıyor. melisa satta Ve Matthew Berrettini Birbirlerine aşık bir çifttirler ve Miami’de tenisçinin hayal kırıklığı yaratan spor sonuçlarını düşünmemek için havuzda yüzmekten ve kumsalda koşmaktan keyif alırlar. Paparazziler, onlar formda kalırken ve birkaç dakikalık samimiyetin tadını çıkarırken onları güzel ve bronzlaşmış bir şekilde şaşırttı.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili